Metoda równoważenia napięcia dra Tana
40 godzin szkoleniowych. Szkolenie 2-modułowe.
Szkolenie prowadzi lek. med. Mahmoud Manssour i mgr Michał Urgacz
W programie kursu:
- Wprowadzenie do akupunktury dr TANa
- Akupunktura dystalna kontra lokalna
- E.C.I.W.O i fraktalność zaburzeń organizmu
- Anatomiczne podstawy równoważenia
- Fizjologiczne podstawy równoważenia
- Meridianowe podstawy równoważenia
Nauczysz się:
- Uwalniać od bólu ponad 60 obszarów ludzkiego ciała.
- Korelacji anatomicznych, meridianowych dolegliwości.
- Jak za pomocą badań termograficznych zdiagnozować dysfunkcje oraz monitorować proces jej usuwania.
- Jak oszacować ilość i intensywność zabiegów akupunktury.
- Obawiasz się, że szkolenie będzie zbyt intensywne? Niepotrzebnie! Podczas szkolenia wręczymy Ci profesjonalnie przygotowany skrypt zawierający ponad 100 stron. Będziesz mógł do niego wrócić, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.
Pobierz program PDF
Kontakt ELSPINI
Trener prowadzący: lek. med. Mahmoud Manssour i mgr Michał Urgacz
- lek. med. Mahmoud Manssour Ortopeda, Traumatolog Akupunkturzysta Mój Nauczyciel, Dr Richard Tan zawsze powtarzał: „Najlepsza metoda akupunktury to ta… która działa!”. Od 27 lat zawodowo zajmuje się leczeniem bólu. Wykonałem już około 4.600 operacji z zakresu traumatologii i ortopedii oraz ponad 17.000 zabiegów akupunktury. Zdobyte doświadczenie jako lekarz i akupunkturzysta, pozwoliło mi zrozumieć jedną ważną rzecz. Jeżeli chcesz być dobry w tym co robisz, musisz wykonać tysiące zabiegów. Aby wykonywać tysiące zabiegów, potrzebujesz metod, które będą skuteczne i szybkie w działaniu.
- mgr Michał Urgacz
Technik Termografii Medycznej Akupunkturzysta W swojej praktyce łącze liczącą tysiące lat akupunkturę z jedną z najnowszych metod obrazowania bólu, jaką jest termografia medyczna. Obrazowanie zmian termicznych zachodzących w obszarze dolegliwości, podczas zabiegu akupunktury w metodzie balansowania dostarcza informacji o intensywności reakcji organizmu oraz skuteczności samego zabiegu. Mając takie informacje, widzimy więcej i nakłuwamy bardziej precyzyjnie. Nie ma tu miejsca na pomyłkę. Jeżeli metoda nakłuwania jest poprawna, wywoła efekt w ciele pacjenta w przeciągu kilku minut.